Gildia: Sfora
Serwer: 
Burning Legion (PVP)
Alliance

Sfora jest gildią Towarzyską (Casual Guild):
W tego rodzaju gildii gracze zazwyczaj znają się bardzo dobrze i są przyjaciółmi. Głównym celem rozgrywki jest przyjemność płynąca z gry i chęć poznawania nowych osób. Nie są to zwykle bardzo duże gildie – mogą zawierać od 20 do 150 członków.

By WoWwiki

W gildii są też 2 aktywnie działające grupy:
PvE – wystarczy mieć trochę więcej wolnego czasu oraz chęci do zapoznania się z taktykami, a już możesz zacząć zabijać kolejne bossy!
PvP
 jeśli masz świetny refleks, znasz doskonale swoją klasę lubisz tłuc hordę i ogólnie ogarniasz, też znajdziesz swoje miejsce w Sforze

Sfora istnieje od 1 stycznia 2009r. Do 26 stycznia 2010 roku działała na serwerze Burning legion, następnie migrowała na serwer Bladefist, by 1 listopada 2011r znów powrócić na Burning Legion. Wielu z nas jest doświadczonymi graczami World of Warcrafta. O wszystkich najnowszych osiągnięciach przeczytasz na naszej stronie

Gildia składa się z dojrzałych graczy czerpiących przyjemność z rozgrywki. Nie uświadczysz głupich tekstów typu: ” OMG! Po co ci ten i ten talent?! Jaki noob! Weź w ogóle idz pofarm to i tamto”

Założenia Gildii:

  • Głównym założeniem Sfory jest dobra zabawa w miłej atmosferze i wspaniałym gronie. Przykładowo wyprawa na smoka służy okólnej uciesze i radości z pokonania go. Łup staramy się traktować jako dodatkowy element.
  • Jeśli szukasz zgranej paczki, masz zamiar pogadać o pogodzie czy zabitym nie dawno Hordziaku w Goldshire – jest to gildia wprost wymarzona dla ciebie!
  • Jesteśmy gotowi na różne propozycje. Jeśli masz jakiś pomysł, coś ci się nie podoba, daj nam znać! Jeśli twój pomysł okaże się ciekawy na pewno wprowadzimy go w życie, a ty zyskasz u nas uznanie!

Zobacz jaka atmosfera panuje w gildii!
Zobacz nasze Streamy!

Ostrzegamy:

  • Stawiamy na jakość a nie na ilość.
  • Jeśli nie masz czasu powiedzieć „Cześć” gdy wchodzisz do gry lub denerwuje cię ktoś kto rozmawia o pogodzie – to nie gildia dla ciebie.
  • Lubimy krytykę – ale kreatywną! Jeśli coś ci się nie podoba i masz zamiar obgadywać innych za plecami zamiast zaproponować rozwiązanie problemu – to gildia nie dla ciebie!

Jeśli po przeczytaniu informacji jesteś wciąż zainteresowany:

  • odwiedź nasz serwer Mumble
  • podczas gry wpisz: /who Sfora ENTER i zapytaj czy jest ktoś z oficerów.
  • odezwij się przez livechat w prawym dolnym rogu

W Sforze przeciętnie działają  aktywnie 2 Rajd Grupy, ale jeśli składasz to podanie, powinieneś o tym wiedzieć, bo do gildii zapraszamy tylko osoby, które po napisaniu podania otrzymają rekomendacje od conajmniej 3 osób w gildii oraz pomyślnie przejdą rozmowę „kwalifikacyjną” na mamrocie. Oficjalnie rekrutacja jest zamknięta! Jeśli jednak bardzo chcesz do nas dołączyć napisz podanie – na pewno je rozpatrzymy.

Nasze wątki rekrutacyjne:


Dziękujemy za zainteresowanie się możliwością przyłączenia się do Sfory.