Sto lat!

Sfora skończyła dzisiaj 3 latka! Tak, już na prawdę aż tyle!  A co się działo w ostatnim roku? Czas na małe podsumowanie:

Najważniejsza sprawa, to powrót na Burning Legion, który odbył się 10 listopada 2011r. Udało się nam również zabić Ragnarosa jeszcze przed wyjściem patcha 4.3, oraz wyczyścić The Bastion of Twilight, Throne of the Four Winds oraz Blackwing Descent przed wyjściem patcha 4.2! Całkiem nieźle jak na typową casualową gildię 😉  Nasz aktualny w pełni gildiowy progress możecie obserwować w sidebebarze po prawej.

Strona Sfory przeżyła niedawno modernizację. Sidebar został odmieniony i pojawiły się na nim takie opcje jak stan aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz progress. Formularz rekrutacyjny uległ zmianie i obecnie wszystkie podania pojawiają się na nowym Forum Sfory w dziale widocznym dla zarejestrowanych użytkowników. Forum posiada również Galerię, która bardzo pragnie być zapełniona 😉

Wszystkie nasze wątki rekrutacyjne zostały wyświetlone już 11 601 razy! Mamy również 77 aktywnych graczy, serwer Mumble o pojemności 100 slotów oraz niezmiennie tych samych, wspaniałych oficerów i Raid Leaderów, którzy stanowią niezmienny trzon gildii od lat, co sprawa, że jesteśmy statyczna, pewna, zgraną grupą i nie grozi nam rozpad z dnia na dzień.

Ponadto 8 sierpnia podczas Europen Battlenet Invitational nastąpił pierwszy zjazd Sfory, w którym udział brali: Fabby, Fabbisia, Fabbisiątko, Dris, Aster, Quen, Wolador, Kviat, oraz Sizor i Palacom (którzy mam nadzieję, że niedługo powrócą do gry)!

Podziękowania:

Korzystając z okazji naszych urodzin bardzo chciałabym podziękować wszystkim gildiowiczom za wiele wspaniałych godzin spędzonych wspólnie przy komputerach, w szczególności:

  • Walterowi, Ciechowi i Tasmanikowi,  za pełnienie roli officerów, pilnowanie ładu w gildii oraz kierowanie nowych graczy na właściwe tory
  • Rakhinowi za pełnienie roli Raid Leadera. Swoją funkcję pełni wyśmienicie i to właśnie dzięki niemu zawdzięczamy mobilizację do rajdowania i stan aktualnego progresu.
  • Fabbiemu, Fabbisi, Dithusowi, Asterowi, Roseliowi, Piasqnowi, Ultiemu, Quahalowi, Cizzarowi i Musiowi za wieloletnią działalność w Sforze.
  • Taeyangowi i Woladorowi i całej reszcie nowych gildiowiczów za aktywne uczestnictwo w życiu gildiowym.

Pamiętajmy: Sfora to my. Sfora to gracze, to rozmowy na Mumble i mile spędzony czas podczas deszczowych, ponurych zimowych wieczorów. Razem tworzymy tą gildię i tylko od nas zależy jaka atmosfera będzie panować podczas gry, jak wiele bossów będzie wąchać kwiatki od spodu oraz jak wiele Battlegroundów i arenek zostanie wygranych. Do zobaczenia w grze i mam nadzieję kolejnych lat znajomości!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *