Sprawa nie cierpiąca zwłoki…

Jak to bywa w Sforze – cześć osób nie lubi czekać i już rozpoczęła grę na Burning Legion. Zachęcamy wszystkich graczy do migracji razem z nami! Przed przeniesieniem postaci skontaktuj sie z nami na Mumble! Byc moze zostaniesz poproszony/a o przeniesienie w swoich bagach czesc dorobku sfory (guild Bank). Radzimy również zapoznać się z wątkiem migracyjnym na naszym forum!

Nasi gracze wracają do dawnej Sfory, która istnieje już od prawie 3 lat na serwerze Burning Legion i podczas naszej obecności na BLu została uśpiona. Mimo braku guild level oraz achivementów (podczas naszej obecności na BL takie „ficzery” nie istniały) posiadamy wykupione kilka tabów w banku.

Jesli z jakichs powodow nie chcesz / nie mozesz migrowac razem z nami skontaktuj sie z Officerami na Mumble w celu otrzymania odprawy (trochę golda oraz przedmiotów z banku) oraz ciepłe słowa na pożegnanie.

1 Listopada Sfora zawiesza działalność na Bladefist, wszystkie osoby zostana pozbawieni rang, a dostęp do GB zostanie zamknięty. O ewentualnych losach Sfory na Bladefist możecie podyskutować z officerami na Mumble.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *