Wyciek z Blizzarda?

Jak podaje cdaction.pl Blizzard zaliczył nie małą wpadkę. Choć zwykle bardzo dobrze strzeże swoich tajemnic do sieci przedostał się plan wydawniczy na najbliższe lata. Aby zobaczyć go kliknij na miniaturkę po prawej 😉

Na stronie CD-action możemy przeczytać:

Według dokumentu, najwięcej otrzymają fani World of Warcraft. Poza mającym zadebiutować na dniach dodatkiem Cataclysm, w drugim kwartale 2012 ukaże się ponoć czwarte rozszerzenie do tego MMO. W tym samym roku na swoją premierę będą miały ponoć karcianka na podstawie sieciówki (trzeci kwartał) oraz jej ekranizacja (czwarty kwartał). Natomiast, jak wynika z planu wydawniczego Blizzarda, wczwartym kwartale 2013 miałby pojawić się piąty (i być może ostatni) dodatek doWorld of Warcraft.

W tym samym czasie – w czwartym kwartale 2013 – na półkach sklepowych rzekomo ma wylądować całkowicie nowy projekt Blizzarda – określany mianem Titan. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, żeby stwierdzić, iż to najpewniej nowe MMO (MMOFPS?) koncernu, nad którym firma pracuje już od jakiegoś czasu.

A co wy o tym sądzicie?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *